ÇAĞLAR EREN

19 Ağustos 1985 yılında İzmir'de doğdum. Lise öğrenimimi Elektronik bölümünde tamamladım. Üniversitede Endüstriyel Elektronik, İşletme, Halkla İlişkiler & Tanıtım bölümlerini okuduktan sonra yüksek lisansımı Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimiler Enstitüsü Turizm işletmeciliği ve Otelcilik ana bilim dalında yaptım.

2003 yılında turizm sektöründe çalışmaya başladım. 26 yaşında iyi bir konaklama tesisinde operasyon müdürlüğü yaptım. Yazılım, tasarım, pazarlama ve turizm sektörüne yönelik bilgi birikimimle bir çok işletmede dijital pazarlamanın bir sistem çerçevesinde öncelikle oluşumuna ve sonrasında gelişimine katkı sağladım. Turizm sektörüne yönelik bugüne kadar yaptığım araştırmalarım kapsamında verdiğim hizmetlerle yurt içi ve dışındaki otellere ve de seyahat acentalarına dijital pazarlama danışmanlığı yapmaktayım.

Turizm sektörüne yönelik hem akademik hem de özel danışmanlık kapsamında dijital pazar araştırmalarım bulunmakta, ingilizce ve almanca biliyorum. İşimi turizm pazarlamasına yönelik yeni bakış açıları kazanadırabilmek amacıyla, sektörmüzün hiç önem vermediği dönemden bugüne yapmaktayım.

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ

C#, .Net, Sql, Html5, Css3, Java Script, Java, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Illustrator, Adobe Premiere, Adobe After Effects

YAZILIM, DİJİTAL STRATEJİ, SOSYAL MEDYA, TASARIM, PAZARLAMA VE TURİZM
SOFTWARE DEVELOPER
DIGITAL MARKETING
Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.

Doğrudan görünen metodlar pazarlamada kullanılır, fakat zaferin güvencesi dolaylı metodlardır.

Çağlar EREN